۱۳۹۸-۰۲-۰۸

امیر سرتیپ فهمیده: شکست آمریکا در صحرای طبس، برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: پنجم اردیبهشت، سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس یک پیروزی بزرگ و برگی زرین و ماندگار در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: پنجم اردیبهشت، سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس یک پیروزی بزرگ و برگی زرین و ماندگار در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش روابط عمومی موسسه، همایش بزرگ «شکرانه» به مناسبت فرا رسیدن سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس، با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین، بسیجیان و مردم ولایت‌مدار شهرستان طبس در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برگزار شد.

امیر سرتیپ محمد فهمیده قاسم‌زاده در این همایش گفت: شکست آمریکا در صحرای طبس یک امداد غیبی بود که نشان از ایمان و تدین مردم شریف منطقه طبس دارد؛ ما خداوند را بابت این معجزه الهی شکرگزار هستیم.
وی ادامه داد: آمریکا که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران با شکست مواجه شده بود در سفارتخانه خود در حال جاسوسی و برنامه‌ریزی علیه انقلاب ایران بود که با هوشیاری جوانان مومن و انقلابی، لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸تسخیر شد.

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس عنوان کرد: آمریکا برای جبران این شکست و آزادی مستشاران خود یک عملیات نظامی را با استفاده از بهترین تجهیزات و سلاح‌های نظامی تحت عنوان «پنجه عقاب» طراحی کرد و در شب پنجم اردیبهشت به صحرای طبس آمد، اینجا طوفان شن که یک امداد الهی بود سبب شکست اقدام نظامی آمریکا شد و حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران در مقابل استکبار را تایید کرد.

امیر سرتیپ محمد فهمیده قاسم‌زاده پیروزی انقلاب اسلامی را هدیه خداوند به مردم عنوان کرد و افزود: مردم کشور ما هموراه پیرو راه و سبک زندگی ائمه معصومین(ع)و ولایت فقیه بوده و هستند که همین امر سبب شد ما در برابر دو ابر قدرت شرق و غرب و استکبار جهانی که درصدر آن آمریکا قرار داشت به پیروزی برسیم. انقلاب اسلامی ایران برخلاف انقلاب‌های سایر کشورها، یک انقلاب ویژه بود که بنا به فرموده حضرت امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی ایران، انفجار نور در جامعه ظلمانی آن زمان بود.

وی تاکید کرد: عنایت و لطف الهی از ابتدای پیروزی انقلاب ادامه داشته که توانستیم چهلمین سالروز پیروزی انقلاب را جشن بگیریم و مقام معظم رهبری، بیانیه گام دوم انقلاب را برای جوانان تعریف نمایند.

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اقدام خصمانه آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد و گفت: علت دشمنی آمریکا با ایران پیشرفت فزاینده کشور ما در منطقه و فرا منطقه است، در حال حاضر کشور ما در اوج اقتدار معنوی و وحدت نیروهای مسلح، سپاه، ارتش، بسیج، نیروهای انتظامی و آحاد مردم است، به لطف الهی این اقدام آمریکا باعث وحدت بیشتر مردم ایران شد.

«گزارش تصویری»

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود