۱۳۹۸-۰۴-۱۵

جشن «کریمه اهل بیت(ع)» بمناسبت ولادت حضرت معصومه(س) در حرم مطهر برگزار شد.

در شب و شامگاه میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه(س)، آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) غرق در شادی و نور بود.

در شب و شامگاه میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه(س)، آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) غرق در شادی و نور بود.   بنا به گزارش روابط عمومی موسسه، در این ویژه برنامه که با عنوان «کریمه اهل بیت(ع)» برگزار شد، ابتدا آیات نورانی کلام وحی قرائت و سپس گروه همسرایان میقات الرضا در مدح و منقبت حضرت معصومه(س) سرود زیبای خود را اجرا و سپس حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمدی امام جمعه طبس ضمن تبریک ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و آغاز دهه نورانی کرامت با استناد به حدیث شریف امام جعفر صادق(ع) فرمود: (هرکس حضرت معصومه(س) را با معرفت زیارت کند بهشت بر او واجب می شود).
وی شرط واجب شدن بهشت را معرفت دانست و تصریح کرد معرفت داشتن در زیارت به این معناست که بدانیم همیشه در محضر اهل بیت(ع) زندگی می کنیم و در محضر آنها گناه نکنیم.

امام جمعه طبس با اشاره به اینکه ائمه اطهار و امامزادگان ناظر بر اعمال ما هستند اظهار داشت با اهل بیت(ع) بودن خیلی خوب است اما با اهل بیت(ع) از دنیا رفتن است، که باعث سعادت انسان می شود.

سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رئوف سیدنژاد مدیرعامل موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی و قرائت دعای کمیل و مدیحه سرایی سید حجت بحرالعلوم مداح و ذاکر اهل بیت(ع) در شامگاه ولادت از جمله سایر برنامه ها بود.


«گزارش تصویری»

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود