در هفتمین روز از دهه نورانی کرامت
برگزاری گردهمایی « میثاق با امام» در سالن همایش میقات الرضا آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع)
۱۳۹۹-۰۴-۰۹

در هفتمین روز از دهه کرامت رضوی، گردهمایی «میثاق با امام» با حضور فعالان عرصه های اقتصادی و تولیدی به منظور تجدید میثاق با حضرت امام رضا(ع) در سال جهش تولید با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه، در این ویژه برنامه که با قرائت آیات کلام وحی آغاز شد، حجت الاسلام و المسلمین محمدی امام جمعه طبس ضمن تبریک دهه پر خیر و برکت کرامت، از «تولی» نسبت به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به عنوان ثروت و سرمایه ماندگار نام برد.

وی اظهار داشت: انسان هنگام مرگ و در دنیای اخروی هیچ ثروتی بجز مودت و دوستی خاندان حضرت محمد(ص) گره‌گشای امورش نخواهد بود و این دوستی و مودت تجارتی کم زحمت و پربازده است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی در ادامه بیان کرد: عشق و علاقه به خداوند و آنچه او دوست دارد با انجام اقداماتی که شما هنرمندان برای عتبات عالیات صرف می کنید بروز و ظهور داده می‌شود.

ایشان در پایان ضمن تاکید بر توجه به جوانان و حضور آنان در مجالس اهل بیت (علیهم السلام) فرمود: تا زمانی که دست ما در دستان اهل بیت (علیهم السلام) باشد زندگی‌مان در مدار راستی و حقیقت قرار دارد.

ارائه گزارش اقدامات انجام شده قالی‌بافان ستاد عتبات عالیات و همچنین تجلیل از همنامان حضرت فاطمه معصومه(س) از دیگر برنامه‌های این محفل معنوی بود.

افزودن دیگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید