همزمان با ولادت حضرت مهدی موعود(عج)
آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) در میلاد منجی عالم بشریت غرق در شادی و نور بود
۱۴۰۰-۰۱-۱۱

همزمان با ولادت حضرت مهدی موعود(عج)، آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برادر گرامی حضرت امام رضا(ع) با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی غرق در شادی و نور بود.

بنا به گزارش روابط عمومی موسسه؛ در شام ولادت حضرت ولی‌عصر(عج) حجت الاسلام و المسلمین فیض‌آبادی اسلام را دین نشاط و شادی معرفی نموده و افزود: برای داشتن زندگی شاد مولفه ها و قوانینی لازم است که تمام آنها در آخرین و کامل ترین کتاب آسمانی آورده شده است.

خطیب مراسم عنوان داشت: مطالعه زندگی پیامبران از جمله حضرت موسی(ع)، حضرت یوسف(ع) و حضرت یونس(ع) نشان می دهد همیشه در سخت ترین شرایط، خداوند عظیم بزرگترین جایگاه را به آنها هدیه داده است.

وی با اشاره به آیه شریفه «بَقیّةُ اللّهِ خَیرٌ لکُم اِن کُنتم مُؤمِنین» اذعان داشت: بندگی خدا و نوکری امام زمان(عج) تنها راه نجات انسان و عامل نزول خیر و رحمت است.

حجت الاسلام و المسلمین فیض آبادی خاطر نشان کرد: وجود خداوند را باور داشتن، اعتقاد به گذرا بودن دنیا و دل نبستن به آن، نگران آینده نبودن، عشق و مودت به همسر و پاسخ متقابل به نیازهای یکدیگر از اصول اساسی یک زندگی شاد است.

ایشان در ادامه با اشاره به آیات کلام الهی خاطر نشان کرد: خطری همه ما را تهدید می کند که آن خطر نابودی سرمایه هاست، انسان سرمایه های زیادی دارد و دوستان، خانواده، اموال، دانش و... همگی از سرمایه های انسان محسوب می شود اما مهم ترین سرمایه هر انسانی، عمر اوست که باید با ایمان و عمل صالح بگذراند و عمل مفید، عملی است که در زمان درست و برای رضای خدا انجام شود.

تلاوت مجلسی استاد حاج محمدجواد پناهی قاری برجسته بین المللی اعزامی از آستان قدس رضوی، اجرای گروه سرود میقات‌الرضا و مدیحه سرایی مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) از دیگر برنامه های شب و روز ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) بود.

افزودن دیگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید